![]()
Eltek Rectiverter Geïntegreerd Standalone Systeem 3kVA 1fase 220 VDC (Artikelnummer:CTOR0201.003 CTOR0201.006 )
Toepassingen :
Het geïntegreerde standalone rectiverter systeem kan worden gebruikt in toepassingen waar
1 230/115Vac back-up nodig is parallel aan de 220Vdc back-up.
Het systeem kan worden geïntegreerd in een Eltek DC-systeem en worden aangesloten op dezelfde controller als de 220Vdc-systemen.
Het kan ook worden gebruikt als een standalone systeem dat is aangesloten op een beschikbare 220Vdc-bron.
Het totale uitgangsvermogen voor zowel AC- als DC-uitgang is beperkt tot maximaal 4 kW. AC- en DC-uitgangslimieten kunnen worden ingesteld op basis van de aangesloten belasting. Waarbij de beperking voor AC-belasting is ingesteld op maximaal 3 kVA.
TELECOM-MOBIEL/DRAADLOOS
l LTE/4G/WiMAX
l Gedistribueerd antennesysteem
l Breedband
l Radio basisstations/cel locaties
l ·
l SPOORWEG & METRO INFRASTRUCTUUR
l Controle & beveiliging
l Signalering
l GSM-R
l Veiligheidssystemen
l ·
l ENERGIE NETWERKEN
l Controle & beveiliging
l SCADA-systeem
Belangrijkste Kenmerken :
Compact ontwerp en eenvoudige installatie
Enkelvoudige fase 230 of 115VAC ingang en uitgang
l 48Vdc ingang en uitgang
l Tot 4 rectiverter modules
l 8KW totale AC+DC uitgang
l Maximaal 6kVA AC uitgang
l Maximaal 4KW/ 8KW DC uitgang
l 1 of 2 polige AC distributie opties
l 1 polige DC distributie optie
l Ingebouwde transfertechnologie
Technische Gegevens:
| Modellen / bestelinformatie | 4 kW, 230 V | 2 kW, 115 V | |
| Artikelnummer | CTOR0201.003 | CTOR0201.006 | |
| AC UITGANG GEGEVENS | |||
| Spanning (standaard) / (instelbaar bereik)1) | 230 VAC / 200 - 240 VAC | 115 VAC / 100 - 127 VAC | |
| Frequentie (standaard omvormermodus) | 50 Hz (adaptief) | 60 Hz (adaptief) | |
| Frequentie (instelbare omvormermodus) | 50Hz, 60Hz of laatst gesynchroniseerd 50/60Hz (adaptief) | ||
| Vermogen maximaal (continu / overbelasting (<15s) ) | 2400 W (3000 VA) / 4000 VA | 1200 W (1500VA) / 2000 VA | |
| Stroom maximaal (continu / overbelasting (<15s) ) | 13ARMS / 17,4ARMS | ||
| Stroom (maximaal) Snelle uitschakeling (20ms) | 64 A (6 x nominaal) | ||
| Nalooptijd (Spanningsdips) (vóór omschakeling naar batterij) | 5 ms | ||
| THD | < 1,5 % bij resistieve belasting | ||
| Uitgangskenmerken | Zekering in L en N, Hot pluggable | ||
| DC UITGANG GEGEVENS | |||
| Spanning (standaard) / (instelbaar bereik) | 245 VDC / 194 - 290 VDC | ||
| Vermogen (maximaal @nominale ingang) | 2400 W 2) | 1200 W 2) | |
| Stroom (maximaal @nominale uitgang VDC) | 11,1 A 2) | 5,5 A 2) | |
| Nalooptijd, maximaal uitgangsvermogen | >10ms; VOUT > 95 VDC | ||
| Uitgangskenmerken | Kortsluitingsbestendig, Uitschakeling bij overspanning, Bulk DC uitgangsaansluiting naar M6 bout | ||
| INGANG GEGEVENS | |||
| AC Netspanning (enkele fase) | 185 - 275 VAC | 95 - 140 VAC | |
| AC Stroom (bij nominale uitgangsspanning) (afhankelijk van moduletype) | 14-24 ARMS 4) | ||
| Frequentie (standaard: synchronisatiebereik) | 47-53 & 57-63 Hz | 57-63 & 47-53 Hz | |
| Frequentie (instelbaar: synchronisatiebereik) | 47-53 Hz, 57-63 Hz of beide (adaptief) | ||
| Arbeidsfactor / THD | > 0,99 bij 50% belasting of meer / < 3,5% | ||
| DC Spanning nominaal / uitgebreid bereik (geen overbelasting)3) | 204 - 290 VDC / 180 - 204 VDC | ||
| DC Stroom (maximaal) | 13,3 A / 18 A tijdens overbelasting (15s) | 6,4 A / 9 A tijdens overbelasting (15s) | |
|
Ingangskenmerken |
Zekering in L en N, Hot pluggable, Varistor, Hot pluggable AC ingang individuele schroefklemmen 6 mm2 voor L, N & PE Bulk DC ingangsaansluiting naar M6 bout |
||
| OVERIGE SPECIFICATIES | |||
| Ondersteuning voor aansluiting op volgende controller (RJ45) | Smartpack2, Smartpack S & Compack controllers | ||
| Efficiëntie | >96% (netmodus (AC/AC en AC/DC)), >94% (omvormermodus (DC/AC)) | ||
| 2 polige AC distributie (aansluiting IEC 320-C13 stopcontacten) | 3 stuks, 10A, OP kenmerken (optioneel 4-8 A automaat met CS kenmerken beschikbaar) | ||
| Beschermingsklasse | IP 20 | ||
| Bedrijfstemperatuur | -40 tot +55°C (+40 tot +131°F), vochtigheid 5 - 95% RV niet-condenserend | ||
| Opslagtemperatuur | -40 tot +85°C (-40 tot +185°F), vochtigheid 0 - 99% RV niet-condenserend | ||
| Afmetingen[BxDxH] / Gewicht | 482 x 395 x 44mm (1U) (19 x 17 x 1,8”) / 6kg (13 lbs) | ||
| ONTWERP NORMATIEVEN | |||
| Elektrische veiligheid | EN 60950-1, EN 62040-1 | ||
| EMC |
ETSI EN 300 386 V.1.6.1, FCC CFR 47 Deel 15 EN 61000-6-1/-2/-4/-5 EN62040-2 (Cat C1 emissies, cat C2/C3 immuniteit) |
||
|
Omgeving |
ETSI EN 300 019: 2-1 (Klasse 1.2) & 2-2 (Klasse 2.3) Normale bedrijfsomstandigheden volgens IEC/EN 62040-3:2011 clausule 4.2. Andere bedrijfsomstandigheden volgens IEC 62040-3:2011 clausule 4.3, moeten worden geadviseerd 2011/65/EU (RoHS) & 2012/19/EU (WEEE) |
||
|
1) Uitgangsspanningsbereiken geconfigureerd in de fabriek en hebben individuele codering in het bovenste chassis 3) Verminderde prestaties - geen power boost en verhoogde spannings-THD op AC-uitgang. |
2) AC-belasting heeft prioriteit. Maximaal beschikbaar DC uitgangsvermogen en stroom is afhankelijk van de directe AC belasting en AC-ingangsspanning; d.w.z. maximaal 1600W bij vol AC-vermogen en nominale ingang voor 230VAC. 4) Als de DC-spanning onder 194 V wordt getrokken, kan de ingangsstroom boven dit niveau stijgen |
||
![]()
![]()
![]()
![]()
Gerelateerde Producten:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Oplossingen
Wij bieden complete oplossingen inclusief locatie-inspectie, professionele plannen op basis van de wensen van de klant, technische ondersteuning en onderhoudsdiensten voor telecommunicatiebedrijven in en buiten China. We hebben een bekwaam team en een netwerk van vertrouwde partners over de hele wereld.
Veelgestelde Vragen :
1. Hoe controleert u de kwaliteit?
A:Alle producten worden vóór verzending gesimuleerd met gebruiksscenario's, belasting en volledige belasting en stroomdelings tests om de kwaliteit van het product te garanderen.
2. Wat is uw minimale bestelhoeveelheid?
A:Er is geen minimale bestelhoeveelheid, en één kan ook worden gedaan. Het enige verschil is de prijs en planning.
3. Kunt u uw bedrijf introduceren?
A:Ik ben zeer vereerd. Ik zal u later het introductiedocument van het bedrijf sturen om u een uitgebreidere en directere introductie van de informatie van ons bedrijf te geven.
4. Wat zijn de voordelen van uw bedrijf?
A:Voldoende voorraad en leveringsgarantie voor de daaropvolgende vernieuwing van de levering, flexibel aangeboden volgens de verschillende behoeften van klanten, het bieden van verschillende oplossingen.
5. Kan ik monsters sturen? Rapporteer het mij samen met de prijs?
A:U kunt monsters sturen, de monsters zijn onderhevig aan een grote prijs, en de vracht moet door u worden gedragen.
6. Hoe gaat uw bedrijf om met problemen met de kwaliteit?
A:Ons bedrijf is al bijna 10 jaar actief in deze branche. Het heeft al een zekere reputatie opgebouwd. We zullen het zorgvuldig analyseren. Als het inderdaad ons kwaliteitsprobleem is, kunt u er zeker van zijn dat we de zaken volgens de contractafspraak zullen afhandelen en u nooit zorgen zullen bezorgen, ons serviceteam zal u graag van dienst zijn.
7 Wat about de kwaliteit ?
A:100% origineel met nieuwe verpakking. we zullen elk item testen voordat we het verzenden om ervoor te zorgen dat elk item van goede kwaliteit is.
8 How many months for guarantee ?
A: 1 jaar kwaliteitsgarantie
9 Hoe om te gaan met inferieure goederen?
A: Goederen kunnen worden verzonden met onze verzendkosten voor alle slechte kwaliteitsproducten binnen de garantieperiode.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies